Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS POLSKA SP. Z O. O. SP. K.
HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS POLSKA SP. Z O. O. SP. K.

HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS POLSKA SP. Z O. O. SP. K.

Na OLX od marzec 2022

Ostatnio online wczoraj o 08:34

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia1
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

W 1871 roku Carl Heinrich Hellmann założył firmę transportową w Osnabrueck, przewożąc rudę i węgiel dla huty Georgsmarienhuette. Przez kolejne lata firma zmieniała zakres i obszar działania, pozostając jednak w rękach kolejnych pokoleń rodziny Hellmann oraz w branży transportowo – logistycznej. W latach 70-tych XX wieku rozpoczęła się międzynarodowa ekspansja firmy, która trwa do dzisiaj. W chwili obecnej Hellmann Group posiada 264 oddziały firmy w 59 krajach.
Po 150 latach od założenia Hellmann pozostaje firmą rodzinną, kultywującą rodzinne wartości: uczciwość, zrozumienie, zaufanie i współpracę. Jest to podstawa korporacyjnego DNA firmy.

Hellmann Polska istnieje od 1991 a od 2004 działa pod wspólną marką Hellmann Worldwide Logistics.

Infrastruktura polskiego oddziału obejmuje cały kraj, w sieci znajduje się: 12 oddziałów własnych, 7 oddziałów partnerskich oraz biura operacji lotniczych i operacji morskich.

Od momentu założenia w 1871 roku, Hellmann stał się jednym z największych międzynarodowych dostawców usług logistycznych. Dzięki naszym niezawodnym produktom: Transportowi Lotniczemu, Transportowi Morskiemu, Transportowi Drogowemu i Kolejowemu oraz Logistyce Kontraktowej, zawsze oferujemy odpowiednie rozwiązania dla różnorodnych wymagań logistycznych naszych klientów stawiając na nowoczesne usługi informatyczne, zapewniające maksymalną transparentność i większą wydajność łańcuchów dostaw.
 

Kontakt

  • Sokołowska 10
  • 05-090 Raszyn
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu601 807 053
  • Numer telefonu605 124 486

Darmowa aplikacja na Twój telefon